Исторія школи

О, школо рідна! Ти світило в небі,

У тьмі прозрінь і в морці доріг.

Ми все життя вертатимем до тебе,

Переступаючи із трепетом поріг.

/Files/images/Новый точечный рисунок.jpg

Посеред села, оточена з усіх боків деревами, зігріта сонячним промінням та дитячим щебетом уже 54 роки стоїть другий дім для багатьох дорослих та дітей – школа села Червоноволодимирівка Новоодеського району, Миколаївської області. Багато побачила вона за півстоліття, багатьох випустила в дорослий світ, дала путівку в життя.

До 1959 року єдиного приміщення не було. Учні молодших класів навчались ще у побудованому земством приміщенні, яке пізніше перебудували у кухню з їдальнею та майстерню. Учні старших класів навчались у будинку де живе зараз родина Житкових. На тій же вулиці знаходився ще один будинок, в якому теж паралельно йшло навчання. Трохи згодом учні старших класів було переведено у приміщення, яке знаходилося на території нинішньої контори ТОВ «Житниця».

Шкільна родина – це вчителі, учні та їх батьки – наші однодумці, порадники, перші помічники.на сьогодні у Червоноволодимирівській школі навчається всього 30 дітей, працює 9 вчителів і 5 працівників обслуговуючого персоналу. Але ми не впадаємо у відчай, і після уроків шкільне життя не закінчується. За допомогою вчителів- ентузіастів проходять предметні тижні, родинні свята, ярмарки, змагання.

/Files/images/Новый точечный 2.jpg

Український танок у виконанні учнів школи.

Працює шкільне самоврядування. Учні приймають участь у районних конкурсах, олімпіадах, спартакіада.

У нас є проблеми, а вирішувати їх допомагають спонсори: Лисенко О.В.( ТОВ «Житниця»), Отношенко Г.Г. (ТОВ «Жорвіт»),батьки. Значну підтримку словом і ділом наш учбовий заклад отримує від голови Воронцівської сільської ради Осьмака І.П.. ніколи не відмовляє у допомозі голова сількому Шелудченко М.В., адже всі розуміють: допоки живе школа, доти й житиме село.

/Files/images/Новый точечный 3.jpg

Зустріч з очевидцем подій окупації та визволення села Червоноволодимирівка від німецько-фашистських загарбників .

Музей трудової та бойової слави жителів села Червоноволодимирівка

/Files/images/Новый точечный 4.jpg/Files/images/Новый точечный 5.jpg

День ЦО в школі

/Files/images/Новый точечный 6.jpg/Files/images/Новый точечный 7.jpg

Кол-во просмотров: 218

Комментарии